Bottiglia FORCE Lone Wolf, 0,8 l, trasparente/argento
Bottiglia FORCE Lone Wolf
Bottiglia da 0,8 l con tappo scorrevole in silicone.|
Senza BPA
|
| Colore | trasparente/argento |
| Volume / Dimensione - kontrola | 800 ml |
| Materiale | plastica |
| Stagione | Estate, Transitorio |
| Diametro | 73,5-77 mm |
| Altezza | 229 mm |
| Materiale | polipropilene |
| Peso | 83 g |
| ID del prodotto | 143610 |
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

Variante FORCE Lone Wolf fľaša, 0.8 l, dymová čierna/strieborná
Plochy uzaver, no treba si na to zvyknut, nemam velky nos ale obcas mi to trosku vadi, ze mam nos oprety o flasu ked pijem. vhodnejsie by bolo trosku zaoblenejsi tvar ako ine cyklo flase
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originaleVariante FORCE Lone Wolf fľaša, 0.8 l, dymová čierna/zlatá
Pekny dizajn, akurat po par mesiacoch z neho vela neostane pri pouzivani. Inak je flaska super.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originaleVariante FORCE Lone Wolf fľaša, 0.8 l, dymová čierna/zlatá
super flaša
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originaleVariante FORCE Lone Wolf fľaša, 0.8 l, dymová čierna/zlatá
dobrý objem
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originaleVariante FORCE Lone Wolf fľaša, 0.8 l, dymová čierna/zlatá
robi co ma
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originaleVariante FORCE Lone Wolf fľaša, 0.8 l, transparentná/strieborná
Ok.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale