Topeak MODULA JAVA CAGE portaborraccia per thermos
Topeak MODULA JAVA CAGE portaborraccia termica
La soluzione perfetta per trasportare un thermos di caffè caldo o tè durante il tragitto mattutino per il lavoro.|
Realizzato in plastica appositamente modificata che tiene perfettamente e saldamente il tuo thermos/borraccia termica nel telaio della bicicletta
|
|
Il corpo del portaborraccia regolabile in altezza e larghezza con cinturino in gomma consente l'inserimento di tazze termiche o thermos tipo Starbucks con volume di 12 oz (360 ml) o 16 oz (470 ml)
|
| Colore | nera |
| Materiale | plastica |
| Diametro superiore | 75 - 90 mm |
| Diametro inferiore | 60 - 78 mm |
| Regolabile per l'altezza del thermos | 175 - 240 mm |
| Dimensioni | 9.4 x 9 x 19.4-21 cm |
| Peso | 120 g |
| ID del prodotto | 110735 |
Dobrý deň. Chcel by som sa informovať či podrží podľa vás tento košík fľaše ako Elite SUPER BYASI na náradie 750 ml a Elite FLY MTB 950 ml ??? Ďakujem za odpoveď.
Dobrý deň,
osobne si myslím že áno. Predovšetkým vďaka hornej univerzálnej gumovej pracke. Bohužiaľ, nemáme to ako vyskúšať keďže tovar je na externom sklade u dodávateľa. Mrzí ma to, ale nemusíte sa ničoho báť V prípade, že by neudržal, môžete ho u nás vrátiť. Pre Elite fľaše, by som odporúčal sa pozerať predovšetkým po Elite košíkoch - tam je kompatibilita zaručená. Prajem príjemný zvyšok dňa
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

Drží spoľahlivo vďaka gumovému remienku, ktorý sa dá obsluhovať aj jednou rukou. Na súťaženie to samozrejme nebude, ale pri cykloturistike super.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale