Set parafanghi SKS ROWDY 20-24"
SKS ROWDY 20-24" set di parafanghi
I primi parafanghi High-End per MTB junior. Il nuovo design Multi-Adjust si adatta a tutte le geometrie del telaio. Per forcelle ammortizzate. Montaggio semplice, massima protezione.|
Montaggio semplice
|
|
Parafanghi affidabili per bici da bambino con garanzia di qualità tedesca
|
| Colore | nera |
| Qualifica / Classifica | Set |
| Peso | 205 g |
| Lunghezza parafanghi | anteriore: 530 mmposteriore: 525 mm |
| Larghezza massima del pneumatico | 2.2" |
| Diametro ruote | 20 - 24" |
| Anno modello | 2025 |
| ID del prodotto | 24654 |
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

Velmi dobry blatnik. Vlastne je to velmi chytro konstruktersky vyriesene, je tam vysoka variabilita, ako ho nastavit, najlepšie ako som zatial videl. Ak ti nevadi, ze na bicykli vzdy nechas tento kusok (foto), tak sa rychlo namontuje jednou skrutkou. Blatniky su dost siroke, kludne na 2.4 kolesa.. no a velkostou kludne 24-26" kolesa, alebo ak chcete mensi blatnik na 27.5. Nevyhoda: predny blatnik ma 2 x L-kové uchytky, su dost tazke ocelove. Fajn je ale ze mozes pouzit napr.len zadnu cast predneho blatnika.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Blatníky su fajn, jediná nevýhoda, ak chcem blatník na sedlovej rúre posunut hore alebo dole, musím ho cely demontovat aby som sa dostal k srobeniu od objímky.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Blatníky držia skvele a sú dobré konštruované.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Celkom odolne a flexi, jednoducha montaz .
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Kvalitné a rýchle doručenie
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Pasujú k 20tkovym kolesam
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Máme ich na 20" bicykli. určite sú aj pre väčšiu velkosť, ta 20ka je spodná velkost podla mna. Veľka variabilita nastavenia, avšak v teréne mierne poskakuje, keďže zadny blatník je len na jednom bode. Na predný blatník sme museli dokupovať skrutku na uchytenie. Tie v balení sú krátke, myslím že podobný problém bude mať väčšina.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale