FORCE Lady sella donna con molla, 210 mm
FORCE Lady sella da donna con molla
Sella da donna Force Lady con molla, incluso blocco sottosella.|
Le staffe sono in acciaio non graduato
|
|
Lo scheletro della sella è in nylon
|
| Sesso | Donna |
| Colore | nera |
| Larghezza della sella | 210 mm |
| Materiale delle guide della sella | acciaio |
| Identificazione | Comodo |
| Lunghezza | 270 mm |
| Materiale | rivestimento: ecopelle, scheletro: nylon |
| Peso | 720 g |
| ID del prodotto | 10631 |
Dobrý deň,
na aký priemer sedlovky je podsedlový zámok? Na bicykli ktorý renovujem, je priemer sedlovky 22 mm, bude podsedlový zámok vyhovovať na daný rozmer? Poprípade odporučte alternatívu sedla s podsedlovým zámkom na dámsky mestský bicykel.
Ďakujem .
Dobry den,
podsedlovy zamok je univerzalny, podla specifikacie vyrobcu bude sediet aj na 22 mm priemery sedloviek.
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

Dobré spracovanie, dával som na esku skladačku. Pohodlné pevné, za tie peniaze lepšie nezoženiete.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Ľahká montáž na starší mestský bicykel a prvé pocity veľmi príjemné sedenie,splnil prianie😏
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Za túto cenu dobré a pohodlné sedlo
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Na libertu celkom pohodlné.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
zena je velmi spokojna.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
super ku retro Ske
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Velmy to chvalia
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Celkom pohodlne mestske sedlo.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Aj napriek max dotiahnutiu sa sedlo kyve v smere dopredu - dozadu.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale