sella fizik Antares R3 Open
sella fizik Antares R3 Open
Le selle della serie Open sono dotate di un taglio anatomico che riduce la pressione sui tessuti sensibili, migliorando al contempo la ventilazione.|
La scocca più larga, più corta e leggermente curva della sella Antares offre un ottimo supporto e comfort ai ciclisti con flessibilità media della colonna vertebrale.
|
|
Si adatta perfettamente tra le altre due selle "A": Arione e Aliante.
|
|
La sella su cui montano anche Alejandro Valverde, Nairo Quintana e Chris Froom
|
| Sesso | Uomo, Unisex |
| Colore | nera |
| Larghezza della sella | Regolare - 141 mm, Grande - 153 mm |
| Materiale delle guide della sella | titanio |
| Identificazione | Sport |
| Peso | 215 g (normale), 220 g (grande) |
| Lunghezza | 276 mm |
| Materiale | nylon rinforzato con carbonio (scafo), K:ium (sci) |
| ID del prodotto | 50864 |
Dobry den.Ja som objednal od vás Fizik Antares r3 open -Large.Ale na popis produktu je písané ze sírka je 141mm. Large má byt 153mm. Teraz neviem ci som objednal zly produkt,alebo sírka je zlé písané.Dopredu dakujem za vasu odpoved.
Dobrý deň prajem,
ďakujeme za upozornenie, popis produktu je určený pre "Regular size" verziu sedla, verzia "Large" má naozaj rozmery 276x153 mm.
Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať aký rozmer ma sedlo veľkosť - LARGE v prednej časti resp ta úzka časť. Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň, výrobca tento rozmer neudáva a nevieme Vám to ani premerať, nakoľko veľkosť Large nemáme skladom.
Dakujem za odpoved.Teraz je to large,alebo regular co som objednal..Lebo ked je to regular, tak musím stornovat moju objednávku.Dakujem
Dobrý deň prajem,
ak ste objednali Large, tak by ste určite mali obdržať Large. Ak nie je veľkosť vyznačená na balení, tak si skúste sedlo premerať - šírku v najširšej časti a budete mať istotu.
Ak sa Vám sedlo nepozdáva, tak ho samozrejme viete u nás vrátiť, viď. - https://www.mtbiker.sk/shop/informacie/vsetko-o-nakupe.html, časť "Čo ak mi pošlete nesprávny alebo poškodený tovar?".
Je možné objednať v bielej? Na officiálnej stránke ho majú, ale tu nevidím možnosť výberu farby. Ďakujem
Dobrý deň,
Biele zatiaľ nie je dostupné a nemáme info kedy bude.
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

Al momento non ci sono recensioni