Sella FORCE Rider Gel Tech, 150 mm
Sella FORCE Rider Gel Tech
Sella sportiva in gel.|
Il telaio della sella è in nylon
|
|
Montanti in acciaio con calibro per una regolazione precisa
|
| Sesso | Uomo, Donna, Unisex |
| Colore | nera |
| Larghezza della sella | 150 mm |
| Materiale delle guide della sella | acciaio |
| Identificazione | Sport |
| Lunghezza | 270 mm |
| Peso | 370 g |
| Materiale | acciaio (sci), nylon (scheletro), vinile (copertura) |
| ID del prodotto | 65605 |
prosím Vás koľko má cm od vrchu sedla po stred koľajnice? ďakujem
Dobry den,
cca. 50 mm.
Dobry den, aka je prosim sirka sedla?
Dobrý deň, šírka je 150 mm.
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

Veľmi dobré funkčné sedlo. Napriek tomu, že vyzerá relatívne štíhlo, na traily sa dá posunúť za, viem na ňom presedieť celý deň na veľkej bajkovačke. Mám ho na celopére aj na e-biku. A to bez cyklovložky - tú teda fakt nemusím.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
prosím ťa koľko má cm od vrchu po stred koľajnice? ďakujem
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Keďže som nevedel zohnať rovnaké sedlo aké som mal, vybral som najpodobnejsie tomu čo som mal. Po doručení som.zistil, že je až na štruktúru poťahu nerovnaké aké som.mal od inej značky. Verím.teda že vydrží rovnako dlho.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Sedlo kupene manzelke na novy bike, pochvaluje si ju viac ako Wittkop co ma na druhom biku. Mozno lepsie sadla sirka.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Pohodlne sportove sedlo, bolesti zadku su uz minulost.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Pohodlné sedlo, pôsobí aj kvalitne spracované
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Sedlo je v pohode sadlo dobre.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
za danú cenu super
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Super👍
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
celkom fajn, nie ideál, ale čo je ale blbé, že mi je pohodlnejšie ako specialized phenom..
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
pohoda. na trekovy bajk ako stvorene, makke.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Dobré sedlo, pekne pruží. Som spokojný.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Docela pohodlné
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale