Sella FORCE Tour, 160 mm
Sella FORCE Tour
Sella da turismo Force Tour, extra morbida e confortevole, senza bloccaggio.| Sesso | Unisex |
| Colore | nera |
| Larghezza della sella | 160 mm |
| Materiale delle guide della sella | acciaio |
| Identificazione | Comodo |
| Lunghezza sella | 275 mm |
| Rivestimento | Pelle sintetica |
| Peso | 350 g |
| ID del prodotto | 45766 |
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

na to ake je hrube pomerne tvrde, neni to ziadne blato, povrch stredne drsny, kozenka makka, pohodlne sedadlo, splnilo ocakavania
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Príjemné, pohodlné, pre ženu, aj pre chlapa na rekreačné jazdenie.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Konečne som trafil sedlo pre seba. Je akurát a sadne.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Za tú cenu výborne sedlo. Mne sedí perfektne.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Veľmi pohodlné, na kratšie výlety super.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
pohodlne lacne sedadlo
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Sedlo ok,
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Nadhera
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Sedlo splnilo moje očakávania používam ho na horskom bicykli,sedlo je skôr na kratšie vzdialenosti.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Dobry pomer cena/vykon, vcelku komfortne sedlo na rekreacne bicyklovanie
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Pohodlné, lacné.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale