ACID Road 622x28-32C camera d'aria, valvola Presta 80 mm
Ľahká a odolná duša ACID určená pre cestné bicykle s 28″ kolesami, vyrobená z kvalitného butylového kaučuku pre dlhodobú stabilitu tlaku. Zaručuje výbornú ochranu proti prepichnutiu a je osadená galuskovým ventilom s dĺžkou 80 mm na použitie s vyššími ráfikmi.
- Prémiový butylový kaučuk pre vysokú odolnosť a stabilitu tlaku
- Vhodná pre ráfiky s výškou do 65 mm
- Galuskový ventil s dĺžkou 80 mm pre jednoduché nafúkanie
- Kompatibilná s plášťami 28–32 mm (622 mm/28″)
| Diametro delle ruote | 28" |
| Larghezza del copertone | 28-32 mm |
| Valvola | Presta |
| Lunghezza della valvola | 80 |
| Tipo di valvola | Presta |
| Destinazione | Bicicletta da ciclocross/trekking |
| Dimensione | 28"/700c |
| ID del prodotto | 358454 |
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

Al momento non ci sono recensioni