Luce anteriore FORCE Pen 1
Luce anteriore FORCE Pen 1
La luce frontale Force Pen 200LM 1-LED è dotata di un diodo CREE XPE-R3 bianco ad alte prestazioni con una potenza di 200 Lumen e di una batteria al litio da 3,7 V/2400 mAh, ricaricabile tramite USB o tramite smartphone.|
Indicazione dello stato della batteria e della ricarica
|
|
Supporto universale in silicone per manubrio 22.2 - 31.8 mm
|
| Tipo di alimentazione | microUSB |
| Tipo di batteria | ricaricabile |
| Flusso luminoso massimo | 100 - 249 ml |
| Scopo della luce | da vedere |
| Colore | Nero |
| Autonomia | 100% - 4 ore, 50% - 8 ore, lampeggiante - 8 ore |
| Tempo di ricarica | 5 - 6 ore |
| Materiale del corpo | alluminio |
| Batteria | batteria integrata 18650 Li 3,7 V 2400 mAh, ricarica tramite mini USB |
| Durata della batteria | 4-8 h (a seconda della modalità selezionata) |
| Sorgente luminosa | 1 diodo CREE XPE-R3 bianco ad alta potenza |
| Modalità | 3 funzioni: luce al 100%, luce al 50%, lampeggiante |
| Impermeabilità | impermeabile IPX3 |
| Dimensioni | lunghezza: 103 mm, diametro: 24 mm |
| Extra | Interfaccia 5V - può essere caricato con uno smartphone, indicazione rossa di batteria scarica (-10%) nel pulsante |
| Peso | 100 g |
| Contenuto della confezione | Cavo USB, supporto con cinturino in gomma, luce |
| ID del prodotto | 11703 |
Hello!
Can You ship this light to Germany. If yes, write me please how cost it, and how many euro? Sorry about my English, I"m Polish and I live in Germany, so my language isn"t very well Nejsrdečnější pozdravy!
-Slawek-
Hello, I am sorry but we don"t ship to Germany.
Zdravím, stratil sa mi z tohto svetla ten gumový vypínač z hornej časti. Viete mi poradiť, či sa to dá niekde zohnať ako náhradný diel?
Díki.
J
Dobrý deň,
žiaľ ako náhradný diel to nie je v predaji. Mrzí ma to.
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

Pomer cena/výkon/spracovanie na skvelej úrovni, jediná chyba, že nemá micro usb konektor na nabíjanie. Treba opatrovať káblik navyše
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Na jazdenie po meste aj na cestu v pomere výdrž / váha za tú cenu úplne postačujúce.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Nevýhodou je že sa nedá vymeniť batéria ako napr vo svetle Fenix.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Používam niekoľko rokov, dosvit výborný, bateria má fajn výdrž.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Výborné, svieti dostatočne silno, dobrá cena..
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Za tú cenu skutočne vynikajúce
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
splnilo očakávania
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Za tú cenu super
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
super
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Svieti celkom dobre, na cestu v pohode staci. Mam aj Sigmu tam sa mi viac pozdava dobijanie. Ale myslim ze za tie peniaze sa oplati.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Zatiaľ funguje, no obávam sa, že držiak bude slabé miesto a po čase neudrží svetlo...
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
za tú cenu fajn, kúpené na detský bicykel
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Uchytenie na volant je len gumickou co sa mi zda slabe pri silnejsich otrasoch na biku. Konektor pre napajanie je vnutri baterky takze musite odsrobovat zadny kryt. Celkovo baterka posobi takym "lacnym Cinskym" dojmom. Nabuduce by som siel do niecoho kvalitnejsieho, aj ked za tuto cenu je to dobra volba pomeru cena/vykon...
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
JA mám inú skúsenosť. Svetlo mi ani raz nevypadlo za roky používania, uchytenie úplne postačuje. A má to hliníkové telo, takže lacným dojmom na mňa nepôsobí. Navyše doba svietenia je taká ako uvádza výrobca aj po dvoch rokoch intenzívneho používania a na cestný bike na asfalt aj intenzita svietenia úplne postačuje (250 Lumenov) . A v podstate za zlomok ceny oprosti iným svetlám tuto.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale