Ravemen CR1000 luce anteriore
Ravemen CR1000 luce anteriore
Grazie alla grande batteria da 4000 mAh e a una potenza massima di 1000 lm, il CR1000 è progettato per i ciclisti su strada che pedalano di notte a velocità elevate e su lunghe distanze. Grazie alle nuove lenti ottiche con trattamento antiriflesso, il CR1000 crea un fascio luminoso a forma di T che illumina la strada con luce diffusa per brevi distanze e con un riflettore luminoso per lunghe distanze, senza abbagliare gli altri utenti della strada. Grazie alla durata prolungata della batteria, il CR1000 può essere utilizzato anche per lunghi viaggi e gare.Il corpo anteriore e principale è realizzato in alluminio con anodizzazione a rivestimento duro, la parte posteriore e il supporto per il manubrio sono realizzati in plastica resistente.Manuale da scaricare|
Lente antiriflesso con fascio a forma di T, che fornisce luce diffusa da vicino e luce spot a lunga distanza
|
|
Possibilità di prolungare la durata della batteria tramite una fonte di alimentazione esterna
|
|
Telecomando a filo per una regolazione della luminosità immediata e semplice senza dover togliere la mano dal manubrio
|
|
Lente curva appositamente progettata con fascio uniformemente distribuito e visibilità laterale
|
|
Porta di ricarica micro USB, compatibile con la maggior parte dei caricabatterie per telefoni
|
|
Design compatto e peso ridotto
|
|
Circuito di memoria intelligente con memoria dell'ultimo livello di luminosità e modalità utilizzati al riavvio
|
|
Costruzione a sgancio rapido per un facile inserimento e disinserimento
|
|
Supporto compatibile con manubri con diametro da 22.2 mm a 35 mm
|
| Tipo di alimentazione | USB-C |
| Tipo di batteria | ricaricabile |
| Flusso luminoso massimo | 1000 lm e oltre |
| Scopo della luce | da vedere |
| Batteria | Ricaricabile agli ioni di litio 4000 mAh / 3.7 V |
| Dimensioni | 104 x 29 x 32 mm |
| Peso | 140 g |
| Sorgente luminosa | 1 LED bianca molto intensa con una durata di 50000 ore |
| Autonomia | Max. 45 ore |
| Modalità | high, mid, low, eco, pulse flashing, rapid flashing, emergency – high |
| Impermeabilità | IPX6 |
| ID del prodotto | 143401 |
Ahoj, bude ešte možné objednať toto svetlo? Ďakujem. Juraj
Dobrý deň,
dodávateľ by ho mal mať dostupné skladom takže čoskoro bude dostupné aj u nás.
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

Chlapi a dievčatá, sorry za toľko písmenok, ale toto sem musím dať ! Minule som išiel po hrádzi z kompy vo Vojke smerom do Čunova a asi som mal to svetlo blbo zacvaknuté v držiaku (to je jedno mínus, že to treba poriadne dotláčať k tomu zúbku) a jak som vo vysokej rýchlosti nabral nejaký výtlk tak svetlo odletelo a spadlo rovno do Dunaja… (potvrdzujem, že je vodotesné). S popod hladiny stále svietilo, ale voda ľadová, breh strmý a v tretroch poň na samovraždu nepôjdem, tak som sa zmieril s tým, že som oň prišiel, postupne som sa s výčitkami vzďaloval od svietiaceho bodu pod hladinou a vo večerných správach som čakal reportáž od nejakého rybára, že v Dunaji straší. Na druhý deň ma kolega presvedčil, že ideme na akciu!!! Vzali sme naše horolezecké úvezy, lano, hrable a čľup do Dunaja. Sami sme neverili, že by sa to mohlo podariť, lebo keď sme prišli na miesto tak už nesvietilo (asi nejaky safe mode), ale našli sme ho ! PO VIAC AKO 24hodinách V STUDENEJ VODE CELÉ OD BAHNA SOM HO VYTIAHOL A NA PRVÚ ŠUPU PLNÝ SVETELNÝ VÝKON. A to nehovorím, že kým tam pristálo tak sa asi 15 metrov odrážalo o betón a vôbec nieje nejako dobité. Takže ak hľadáš odolné svetlo, ktoré dlho vydrží dobre svieti a hodí sa aj na cesťák (dámy budú chcieť asi skôr tie menšie verzie) tak si ho práve našiel
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Na zaklade odporucania kamarata som si toto svetlo zakupila aj ja, pri mojich dlhych vyjazdoch, ked sa clovek vracia po tme, neocenitelne. Svieti naozaj velmi dobre. Ta vydrz pri silnejsej intenzite nie je extra dlha, ale ja nosim so sebou powerbanku, takze issue solved.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Silné a odolné(vyskúšané s tromi pádmi) svetlo…drží na trailoch ako prikované… pouzivam aj ako baterku .. odporúčam
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
V najslabšom móde svietenia je viditeľnosť výborná a doba svietenia cca 6 hodín. Za mňa super!
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Svetlo drží pevne, svieti dobre a aj dlho vydrží.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Silne super svetlo
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale
Top produkt
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originale