Bastoncini da trail Black Diamond TRAIL, 100 - 140 cm, piccanti
Bastoncini da trail Black Diamond
I bastoncini da trekking Black Diamond TRAIL TREK sono leggeri, comodi e affidabili, che garantiscono stabilità durante qualsiasi escursione.|
L'impugnatura e la sua estensione in schiuma EVA garantiscono un ottimo isolamento dal freddo e sono piacevoli al tatto.
|
|
Grazie al sistema FlickLock è possibile regolare la lunghezza desiderata in modo rapido e semplice.
|
|
Punte in carburo sostituibili e durevoli
|
|
Compatibile con dischi da neve
|
|
Utilizzo per tutto l'anno
|
| Colore | piccante |
| Materiale | alluminio |
| Lunghezza dei bastoncini | 100-140 cm |
| Tipo di sport | escursionismo , alpinismo |
| Lunghezza del palo regolabile | fino a 140 cm |
| Lunghezza dei bastoncini da piegati | 64 cm |
| Peso | 490 g |
| Materiale | alluminio leggero 7075 |
| ID del prodotto | 137622 |
Variante Black Diamond TRAIL palice, 100 - 140 cm, picante
Dobrý deň. Pri túre som v snehu stratil snehový tanierik. Dajú sa dokúpiť rezervné ? Díky za odpoveď.
Dobrý deň, ospravedlnujem sa za neskorú odpoveď. Zistujem u nášho dodávateľa aktuálnu dostupnosť a cenu ak máte ešte záujem
Dobrý deň, dostal som info, že budú dostupné v septembri a cena bude okolo 9 eur.
Qui troverai le risposte alle tue domande su spedizione, pagamento, sicurezza e altro ancora.

Variante Black Diamond TRAIL palice, 100 - 140 cm, picante
Kupoval som ich primárne na skialp. Výhody z môjho pohľadu: vymeniteľné košíky + easy to put on, príjemne mäkké obrúče na zápästia, dlhé rúčky (super na prechytávanie bez zmeny dĺžky palíc), vrchná časť rúčky má veľkú plochu + je celá z "teplého" materiálu čo je super pri použití bez rukavíc, možnosť nasadiť ice axes, jednoduchý mechanizmus na zmenu dĺžky + prehľadné označenie dĺžky, hmotnosť.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originaleVariante Black Diamond TRAIL palice, 100 - 140 cm, picante
Palice kúpené pre manžela. Kvalitné a pekné prevedenie. Farba picante vôbec neuráža mužské pokolenie Pri zostupe podržali, nastavenie jednoduché a drží oveľa lepšie ako starší systém zatáčania. Škoda chýbajúcich gumených papučiek. Za tieto peniaze to je naozaj veľa veľa muziky.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originaleVariante Black Diamond TRAIL palice, 100 - 140 cm, picante
Dobre.
Tradurre con GoogleVisualizzare l'originaleVariante Black Diamond TRAIL palice, 100 - 140 cm, picante
Variante Black Diamond TRAIL palice, 100 - 140 cm, picante